St Giles Dil Okulları

St Giles Dil Okulları

  • St Giles Dil Okulları


St Giles, Brighton, Londra Merkez, Eastbourne, Cambridge ve Londra Highgate’teki okullarında İngilizce eğitimleri sunmaktadır. Ücretsiz danışmanlığımızdan ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

St Giles Brighton Dil Okulu

St Giles Brighton dil okulu, Brighton’ın merkezinde bulunan ikonik Royal Pavilion’ın karşısında bulunur ve plaja birkaç dakika yürüyüş mesafesindedir. Brighton nüfusu 250.000 civarında olan genç ve kozmopolit bir şehirdir. Londra’dan sadece 1 saat uzaklıkta bulunan şehir harika kafeleri, gece kulüpleri, sanat aktiviteleri ve pubları ile ünlü olup ‘Deniz Kıyısındaki Londra’ olarak adlandırılır. Okulun yurdu olan St Giles George Street Residence, okula sadece 4 dakika yürüyüş mesafesindedir. St Giles Brighton okulunda tüm sınıflarda interaktif akıllı yazı tahtası veya projeksiyon bulunur. Okulda ücretsiz internet erişimi, öğrenci kafesi, öğrenci kitabevi, Platinum centre ve lounge vardır. 650 öğrenci kapasitesi ile büyük bir okul olan St Giles Brighton’da ortalama sınıf mevcudu 10’dur.

 

St Giles Central London

St Giles Central London dil okulu, Londra’nın merkezinde nezih bir bölge olan Bloomsbury’de bulunmaktadır ve dünyaca ünlü British Museum’a sadece 5 dakika yürüyüş mesafesindedir. Okulun kendi binasında konaklama seçeneği de mevcuttur. St Giles Central London, kütüphane, öğrenci kitabevi, kafe, çatı bahçe, sınıflarda interaktif yazı tahtaları, ücretsiz internet erişimi ve Executive Platinum merkezi ve lounge olanaklarını öğrencilerine sunmaktadır. Okul 720 öğrenci kapasitesine sahip büyük bir okuldur ve İngiltere dil okulları arasında St Giles kalitesiyle ön plandadır. Maximum öğrenci sayısı her sınıf için 12, platinum kurslarında ise 5 dir.

 

St Giles Eastbourne Dil Okulu

Güvenli ve huzurlu bir ortamda daha odaklı bir eğitim için St Giles Eastbourne dil okulu, ideal bir okuldur. Eastbourne, nüfusu 90.000 olan güvenli, güzel ve şirin bir kasabadır. İngiltere’nin en güneşli yeri olarak ün yapmış olan Eastbourne her yıl 4 milyonun üstünde ziyaretçi çeker. St Giles Eastbourne, küçük bir okul olduğundan bireysel ilgi daha fazla olabilmektedir. Okul şehir merkezine ve sahile 5-10 dakika yürüyüş mesafesindedir ve okul ödüllü bahçelerle çevrilidir. St Giles Eastbourne okulunda kütüphane, kafe, teras bahçe, kitabevi ve tüm sınıflarda akıllı yazı tahtaları bulunur. Okulda toplam 18 adet sınıf bulunmaktadır ve okulun toplam öğrenci kapasitesi 300’dür. Tüm konaklama seçenekleri okula yürüyüş mesafesindedir.

 

St Giles Highgate Dil Okulu

St Giles Highgate dil okulu İngilizce eğitiminde 55 yılı aşan bir deneyime sahiptir. Okul Londra şehir merkezine 20 dakika uzaklıktadır. Londra’nın kuzeyinde güvenli, zengin ve şık bir bölgede yer alır. St Giles London Highgate, Teacher Training eğitimlerinde mükemmeliyet derecesine sahiptir. Kendine ait bahçelerle çevrili olan okul, huzurlu ve dikkat dağıtıcı etkenlerden uzak durmak isteyenler için verimli bir öğrenme ortamı sağlar. Sınıfların %90’ında akıllı yazı tahtası bulunur ve okul toplam 24 sınıfa sahiptir ve sınıflardaki ortalama öğrenci sayısı 10 dur.

 

St Giles okullarında sunulan kurslar:

• Genel İngilizce (haftada 20 veya 28 saat)
• Uzun Süreli Programlar (24+ hafta)
• IELTS Hazırlık
• Platinum Kursları (Profesyonel iş adamlarına yönelik İş İngilizcesi)
• Genel İngilizce + İş /Turizm/Sanat ve Dizayn İngilizcesi
• Akademik Çalışma Programı
• Cambridge Sınav Hazırlık
• CELTA

 

Suadiye Office

Yazanlar Sokak, Petek Apt.
No: 17 Daire: 3
Suadiye Kadıköy, Istanbul
+90 (216) 372 6062
info@sohoedu.com

London Office

260C Chiswick High Road
London, W4 1PD
United Kingdom
+44 (0) 7401 664412
info@sohoedu.com

 

Call Now Button