Soho UK Education, İngiltere VIP eğitim danışmanlığı konusunda uzmanlığa sahip kadrosuyla hizmetinizdedir. Bunun yanı sıra, butik ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Soho UK Education, İngiltere eğitiminde sınırsız seçenek ve çözüm sunar. Her öğrencinin akademik geçmişine uygun mutlaka bir eğitim çözümü bulmaktayız.

İngiltere'de dil okulu, yaz okulu, üniversite lisans/master/doktora ve sertifika programları kapsamında hizmet vermekte olan kurumumuz, kariyer planlaması aşamasından başlayarak; başvuru işlemleri, üniversite başvurularında kabul için en belirleyici etken olan niyet mektubunun ( Statement of Purpose) hazırlanması, vize işlemleri ile konaklama ve kişinin eğitim aldığı süre boyunca ihtiyaç duyabileceği alanlarda, memnuniyet ilkesinden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

British Council Advisors Training sertifikasyonuna sahip olan kurumumuz, başta İngiltere’nin köklü üniversiteleri olmak üzere, birçok kurumla partnerlik içinde bulunmaktadır. Bizi ayrıcalıklı kılan en önemli özelliklerimizden biri; İngiliz eğitim sistemi üzerinde uzmanlaşmış danışmanlarımızın, yıl içerisinde belirli aralıklarla anlaşmalı bulunulan kurumları ziyaret ederek, aktif bir şekilde sürece katılım sağlamalarıdır. Aynı şekilde, anlaşmalı bulunduğumuz kurumların yetkilileri, yıl içerisinde firmamızı ziyaret ederek hem öğrencilerimize hem de danışman kadromuza bilgilendirme yapmaktadırlar.

  • ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK hizmeti,
  • Garantili Üniversite  yerleşimi,
  • British Council UK Education Sertifikalı danışmanlar,
  • Eksiksiz ve garantili vize hizmeti,
  • Uzman İngiliz ve Türk Eğitim danışmanlarımızın kontrolünde hazırlanan Statement of Purpose ve üniversite yerleştirme hizmeti