İndirimli İngiltere Dil Okulları

Zengin kültürü, doğa güzellikleri, birbirinden eşsiz şehirleri, George dönemine ait mimarisi, Victorian parkları, eğlence hayatı ve tabi ki eğitim kalitesi ile ünlü üniversiteleri sayesinde İngiltere herkesin gezip görmek istediği yerlerin başında gelmekte. Dünyaca ünlü birçok atraksiyon bölgesine sahip olması ve ana dilinin İngilizce olması sayesinde farklı milletlerden birçok öğrencinin de dil öğrenmek için tercih ettiği ülkelerin arasında gelmektedir.

Türkiye'deki öğrencilerin arasında da popüler olan İngiltere dil okulları, öğrencilerin daha rahat etmesi adına belli başlı dönemlerde indirim uygulamaktadırlar.  Her okulun indirim oranı farklıdır. Aşağıda indirimli İngiltere dil okullarını ve fiyatlarını görebilirsiniz.

British Study Centres (BSC)

British Study Centres

Londra Central ve Hampstead, Oxford, Brighton, Dublin, Edinburgh, Manchester ve York’ta olmak üzere toplam 8 kampüsle eğitim veren British Study Centres Dil Okulu: Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS programlarının yanı sıra TOEIC & TOEFL ve Cambridge Sınav hazırlık programları da sunmaktadır.

British Study Centres Türk öğrencilere özel Genel İngilizce 15 ders ve 20 ders seçeneklerinde ise 31 Mart 2019'a kadar geçerli %25 indirim sunmaktadır.

 

Centre of English Studies (CES)

30 yıldan fazla bir süredir dünyanın farklı yerlerinden gelen öğrencilerine İngilizce öğreten CES Dil Okulları, English UK üyesi olup 2007 yılında ‘Star English Language School in Europe’ ödülü almıştır. Takip eden 5 yılda aralıksız olarak bu ödülü almaya aday olmuştur. CES öğretmenlerinin hepsi ya Trinty TESOL ya da Cambridge CELTA sertifikasına sahiptir. Sadece akademik bilgilerinin yanı sıra CES öğretmenleri dinamik ve pozitif tavırları ile İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getirirler. CES Dil Okullarının hepsi British Council tarafından akredite olduğu gibi bir yandan da English UK üyesidir.

CES'in Londra, Oxford, Edinburgh, Worthing, Leeds ve Harrogate şehirlerinde şubeleri bulunmaktadır ancak her şube butik bir okul gibi çalışmaktadır.

CES dil okulları indirimli İngiltere dil okulları arasında olup Türk öğrencilere özel bir fiyat listesi sunmaktadır. 2019 yılı boyunca Standart ve Yoğun İngilizce programlarında geçerli, %20'ye varan indirim sunmaktadır.

Delfin School of English

Londra'nın Bloomsbury Square meydanında konumlanmış, dünyaca ünlü Stafford House, Kaplan gibi dil okullarına komşu olan ve Londra'nın merkezinde bulunan Delfin School of English her yıl binlerce öğrencinin buluştuğu bir okuldur. Delfin School of English'in Dublin ve Londra'da şubeleri bulunur. Uygun fiyatları sayesinde de birçok öğrencinin tercihi olmaktadır. Delfin, 31 Mart 2019'a kadar geçerli %20 indirim ile yine uygun fiyatlı okullar arasındadır. İndirimlerin geçerli olduğu kurslar: Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık ile part time İngilizce programlarıdır.

EC

EC

EC dil okulları; İrlanda, Amerika, Malta, Cape Town, Kanada ve İngiltere'de öğrencilerine dil eğitimi vermektedir. Dünyanın birçok yerinde şubesi olması ve binlerce öğrenci sayesinde edindiği deneyim ile adından çokça söz ettiren EC, bu sene içinde Embassy Dil Okullarını da satın alarak daha da genişlemiştir. Bu sayede bünyesine Avustralya ve Yeni Zelanda'daki okulları da katmıştır. EC'nin İngiltere'deki dil okullarında 31 Mart 2019'a kadar geçerli %25 indirim mevcuttur, buna ek olarak Nisan ayına kadar kayıt yapan öğrencilerden kayıt ücreti ve konaklama kayıt ücreti alınmayacaktır.

Frances King

İngiltere'nin en iyi dil okullarından biri olan Frances King öğrencilerine Londra ve Dublin şubelerinde eğitim vermektedir. Frances King'te sunulan eğitim programları şunlardır: Genel İngilizce, Akademik Yıl/Sömestr, IELTS, FCE, CAE, English for Everyday, İş İngilizcesi, Birebir İngilizce, Aile Programı, Yaz Okulu, Club 8

Bu sene ise 29 Mart 2019'a kadar Club 8, Aile Programı, Genel İngilizce ve Yoğun İngilizce programlarında %15 indirim mevcuttur.

International House London

IH London

İngiltere'nin birçok yerinde şubesi olan International House dil okulları, Londra şubelerinde Young Learner Summer Courses için %15 ve Genel İngilizce, IELTS, Business English kursları için ise %20 indirim uygulamaktadır. İndirimler 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.

International House London, Cambridge English Language Assessment tarafından 2013 yılında “Best Customer Feedback - En İyi Müşteri Geri Bildirimleri” ödülünü almıştır.

Londra’nın merkezi, Holborn metro istasyonun hemen yanında bulunan okul, yaz aylarında genç öğrenciler için Ellesmere, Oxford ve Portsmouth’da Genç Öğrenciler Merkezi açarak öğrencilere Londra dışındaki İngiltere’nin diğer güzel yerlerini görme imkanı sağlıyor.

Kaplan International 

Adını birçok öğrencinin bildiği, eğitim alanında oldukça ünlü olan Kaplan International 30 Mart 2019'a kadar General English, Semi-Intensive English, Intensive English, IELTS Preparation, Business
Supplementary/Intensive kurslarına kayıt olan öğrencilerine %30 indirim yapmaktadır. Kaplan dil okullarının Bath, Bournemouth, Edinburgh, Londra, Manchester, Oxford, Cambridge, Liverpool, Torquay şehirlerinde dil okulları bulunmaktadır.

Kings Education 

Kings Education

Oxford, Bournemouth, London, Brighton şehirlerinde şubeleri olan ve eğitim kalitesiyle nam salmış Kings Education bu sene Türk öğrencilerine özel 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerli bir fiyat listesi hazırlamıştır. %30 a varan indirimlerden genel İngilizce, yoğun İngilizce ve IELTS hazırlık kurslarına kayıt olan öğrenciler faydalanacaktır. Kings Education dil okulları özellikle IELTS Hazırlık programlarının başarısıyla tanınmaktadır. Okulun İngiltere dışında Amerika'da da şubeleri bulunmaktadır.

St Giles

Her yıl 100'den fazla ülkeden yaklaşık 10.000 öğrenci dil öğrenme ve öğretmenlik eğitimi ihtiyaçları için St Giles'ı seçmektedir. 1955 yılında kurulan, her yaştan, her ihtiyaçtan ve dünyanın her yerinden insanlara yaklaşık 60 yıldır eğitim vermektedir.

Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, Platinum Kursları (Profesyonel iş adamlarına yönelik İş İngilizcesi), Genel İngilizce + İş /Turizm/Sanat ve Dizayn İngilizcesi, Akademik Çalışma Programı, Cambridge Sınav Hazırlık, CELTA programları sunulan St Giles dil okullarının Londra, Brighton, Eastbourne ve Londra Highgate'te şubeleri bulunmaktadır.

St Giles 31 Mart 2019 tarihine kadar Genel İngilizce programlarına 1 ile 15 hafta kadar kayıt yaptıran öğrencilerine %20, 15 haftadan fazla kayıt yaptıran öğrencilerine ise %25 indirim olanağı sağlamaktadır.

Stafford House

Stafford House London

 Stafford House, tüm şubelerindeki promosyonlardan yararlanmanız için Türk öğrencilerine bu sene de eşsiz bir fırsat sunuyor. İngiltere, ABD ve Kanada okullarında 31 Mart 2019'a kadar geçerli indirimlerden one to one hariç diğer tüm kurslara kayıt olan öğrenciler yararlanabileceklerdir. Brighton, Canterbury, Londra ve Cambridge şubelerinde %25 indirim geçerlidir.
Stafford House hem çalışan kadrosu hem de öğrencileriyle size unutulmaz bir deneyim yaşatacaktır.
Tüm bu indirimler, kayit ve daha başka birçok detay için bizi arayabilirsiniz.