Dublin En İyi Dil Okulları

Ana dili İngilizce olan İrlanda diğer ülkelere göre daha hesaplı olması sayesinde birçok öğrencinin dil eğitiminde ilk tercihi... Biz de sizlere dünyaca ünlü bir başkent olan Dublin'de dil eğitimi görüp bir yandan da zengin İrlanda kültürünü benimseyeceğiniz en iyi dil okullarını derledik.

1- Frances King

Dublin'in merkezinde Merion Square'de konumlanmış olan Frances King dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine Georgian bir binada, maksimum 15 kişilik sınıflarda; Genel İngilizce, IELTS, Aile Kursları ve Birebir dersler vermektedir. Bunun dışında 12-17 yaş aralığındaki öğrenciler için Haziran ve Temmuz aylarına özel olarak sunduğu Teenager programları mevcuttur.

2-Atlas Language School

Sitelerindeki linkten online olarak seviyenizi belirleyebileceğiniz Atlas Language School, Dublin'deki en iyi dil okullarından biridir. Öğrencilerine sosyal aktivite destekli Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, TEFL İngilizce Öğretmenlerine Özel Eğitim gibi seçenekler sunar. Ayrıca sadece İngilizce değil İspanyolca, Portekizce, Almanca, Fransızca, Japonca ve İtalyanca da öğrenebilirsiniz.

3- CES Dublin

Dublin'in en popüler sokağı olan Dame Street'te konumlanmış; Trinity College, Dublin Castle ve Temple Bar'a yürüme mesafesinde olan CES Dil Okulları, Dublin dışında İngiltere'deki birçok başka şehirde de şubesi bulunan ancak butik şekilde çalışan bir dil okuludur. Okulun en iyi seçeneği Multi Destination seçeneği ile hem Dublin hem de İngiltere'deki başka bir şehirde eğitim alma imkanını öğrencilerine sunmasıdır.

4-International House Dublin

CELTA, DELTA ve TEFL gibi Öğretmen Eğitimi kursları ile ünlü olan International House Dil Okulları, Dublin'deki kuruluşunda da öğrencilerin kaliteli ve etkin bir şekilde dil eğitimi almalarına büyük özen gösterir. Birçok öğretmeni eğitmesi ve bu konuda tecrübesi dolayısıyla bünyesinde de en kaliteli öğretmenler bulunmaktadır. Eğitim kalitesinin yanı sıra öğrencilerine sunduğu birçok sosyal aktivite sayesinde hem çevrelerini keşfetmelerini hem de öğrendiklerini pratik etmelerini sağlar.

5- Emerald Cultural Institute

Dublin'in birçok farklı lokasyonunda kampüsü bulunan Emerald Cultural Institute, 2017 yılında Türkiye Dil Okulu Danışmanları tarafından 2017 yılında İrlanda'nın en iyi dil okulu seçilmiştir. Her yaştan öğrencinin ihtiyacına ve talebine göre özel olarak tasarlanmış dil kurslarının yanı sıra rugby, golf ve at binme gibi birçok aktiviteyi de birleştirmiş olduğu dil kursu seçenekleri sunar.

Bir cevap yazın